Як проводиться лікування алкоголізму у Хмельницькому Центрі Здорової Молоді

Внаслідок систематичного вживання алкоголю страждають не тільки внутрішні органи, але й у людини погіршується психоемоційний стан, розвиваються важкі і нерідко несумісні з життям захворювання. Самостійно подолати цю залежність неможливо. Алкозалежним варто приходити до розуміння, що повернутися до нормального життя можна лише після перебування у стаціонарі під контролем досвідчених фахівців. Комплексне лікування алкоголізму у Хмельницькому включає медикаментозні та психотерапевтичні методики.

Етапи надання медичної допомоги

Анонімне лікування і реабілітацію можна починати на будь-якому етапі розвитку алкоголізму.

Для цього потрібно дотримуватися наступного алгоритму:

  • записатися до лікаря на прийом;
  • пройти обстеження та отримати консультацію від фахівця;
  • проходити процедури, приймати ліки, отримувати психологічну допомогу.

Детоксикація передує основній терапії. Вона важлива для виведення з організму токсичних речовин, які провокують складні наслідки для здоров’я. Саме після його очищення здійснюється фармацевтичний або психотерапевтичний вплив. Тільки після детоксикації можна проводити кодування від алкоголізму. Воно дозволяє кардинально змінити ставлення людини до спиртних напоїв.

Лікування алкогольної залежності в стаціонарі

Щоб зробити крок до тверезого способу життя і припинити випивати, слід звертатися в Центр Здорової Молоді у Хмельницькому. Тут послуги здійснюються на високому рівні.

Існує декілька основних різновидів роботи з людьми, що страждають від алкогольної залежності:

  1. Психологічний вплив. Це гіпноз і метод Довженка. В цьому випадку нарколог за кілька сеансів намагається сформувати у людини негативне ставлення до алкоголю.
  2. Внутрішньовенна ін’єкція. Спеціаліст робить укол, після чого пацієнт не може реагувати на алкоголь як раніше. Залежно від активної речовини, наслідки вживання спиртного після ін’єкції розрізняються – від повної відсутності сп’яніння до яскраво вираженого отруєння.
  3. Підшивання. Принцип полягає в імплантації під шкіру капсули, що містить препарат, який вступає у взаємодію з етанолом. Це досить радикальна методика, до якої вдаються, коли інші способи не проявили належної ефективності.

Проводиться виведення із запою у Хмельницькому. Найкращий ефект можливий тільки якщо сам пацієнт налаштований на швидке одужання.

Важливий етап — реабілітація

Звертаючись у реабілітаційний центр у Хмельницькому, пацієнти можуть бути впевненими в гарантованому результаті. Робота з першокласним психологом дозволяє скорегувати їх ставлення до алкоголю, прибрати депресію, а також мотивувати до повноцінного життя без залежності. Хворим треба ставити цілі та йти до них. Слід знаходити улюблені заняття, щоб не було вільного часу.

Спеціалізований центр лікування алкоголізму — це заклад, в якому працюють досвідчені лікарі, які грамотно оцінять складність ситуації та вирішать серйозну проблему. Приймається низка необхідних заходів для закріплення отриманих результатів, зниження ризиків зриву та рецидиву.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *