Зеленский поздравил Одессу с Днем рождения, как отреагировали одесситы


Президент Украины Владимир Зеленский поздравил Одессу и одесситов с Днем рождения. Сегодня маме исполняется 227 лет.

Свое поздравление он написал в ФБ.

“В Україні є міста, де завжди душевно. Є міста, де завжди смачно. Є – де завжди колоритно. Є міста, куди завжди хочеться повертатись. І міста, які ніколи не хочеться залишати.

А є Одеса. Місто, де завжди душевно, смачно й колоритно, а тому туди завжди хочеться повертатись, а краще – не залишати Одесу взагалі! Сьогодні, 2 вересня, Одеса святкує день народження. Чому ми всі так її любимо? Бо Одеса – мама. Чому ми хочемо побачити її знову? Бо Одеса – мама. Чому ми завжди її захищатимемо? Бо Одеса – мама.

З днем народження, Одесо! З Днем міста, дорогі одесити! “- написал Зеленский.

Одесситы неоднозначно отреагировали на поздравление. Одни комментаторы поблагодарили Владимира Зеленского, другие высказали самые болезненные проблемы города:

“Чому Труханов досі не сидить?”

“Одеса мама? Серйозно? Обшарпана, зруйнована геть, в каналізаційних стоках, без чеків у кафе з цінами як крило літака? З прихватизованими пляжами? Ти б програму, чи закон відновлення Одеси краще б підписав. Як і інших розвалин України… фу, популіст гундосий”.

“Красиве місто над яким знущається мер мафіозі”

“Да, круто, хаотичная застройка, мафиозные группировки у власти, разрушение домов-символов украинской государственности – с Днем Рождения, Одесса! Спасите типографию Фесенко.”

“Я не відчуваю, що я в Україні, перебуваючи в Одесі. Арабську і турецьку мову на вулиці я чую там частіше, ніж українську”Источник: 048.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *