У Дніпрі зняли з потяга підлітка з Одещини, який поїхав мандрувати без відома дорослих, - ФОТО


У Дніпрі зняли з потяга підлітка з Одещини, який поїхав мандрувати без відома дорослих, - ФОТО

Поліцейські Одещини у співпраці з колегами із Дніпропетровщини оперативно повернули додому 17-річного хлопця, який без відома дорослих подався «мандрувати».

Про це повідомили у пресслужбі поліції.

Розшукуваного мешканця Подільського району правоохоронці зняли з потяга на станції Дніпро. Ця подорож закінчилася для юнака без неприємностей. Він вже вдома.

Отримавши вчора, п’ятого жовтня, повідомлення від жительки Подільщини про зникнення її сина, правоохоронці одразу розпочали пошуки. Перевіряли місця відпочинку, покинуті будівлі в селі, де він мешкає, опитували друзів та родичів зниклого. Так правоохоронці з’ясували, що останнім часом хлопець багато згадував місто Дніпро.

«Юнак не вперше тікає з дому і пояснює це бажанням помандрувати. Начальник потягу «Одеса-Дніпро», з яким ми зв’язалися, підтвердив, що в одному з вагонів їде схожий за описом хлопець. Тоді ми звернулися до колег з Дніпровського районного управління поліції – вони зустріли мандрівника і дбали про нього до нашого приїзду, – розповів начальник Подільського районного управління поліції Віталій Мельниченко. – Вже в Подільську ювенальні поліцейські роз’яснили юнаку, що він міг потрапити в тенета злочинців та стати жертвою правопорушення. Матері поліцейські порадили будувати довірчі стосунки із сином, аби бути в курсі його планів і намірів, а всі спірні питання вирішувати не в конфліктах, а шляхом діалогу та компромісів, і за необхідності звертатися по допомогу до соціальних служб, поліцейських чи психолога».

У Дніпрі зняли з потяга підлітка з Одещини, який поїхав мандрувати без відома дорослих, - ФОТО, фото-1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 048.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *