Війна в Україні: чому важливо допомагати людям

Повномасштабне вторгнення Росії в Україну змінило не тільки нашу країну і нас самих, але, здається, і увесь світ. Багато людей переосмислили своє життя і почали по іншому дивитися на деякі речі. Але є дещо, що найбільше вразило світову спільноту – це згуртованість українського народу та волонтерів. Використовуючи волонтерські платформи, зокрема, благодійний фонд «Хочу допомогти» wanttohelp.in.ua небайдужі українці збирають та відправляють корисну допомогу в важкодоступні регіони України. Нижче приведені деякі переваги здійснення благодійності, про які вам може бути цікаво почитати.

Хочу допомогти: в чому благодійність це важливо

Деякі роблять це тому, що вважають це правильним, деякі – тому, що вірять у карму або в те, що це повернеться до них, а деякі допомагають, тому що хочуть, щоб їхні зусилля оцінили.

Хоча немає неправильних причин допомагати іншим, ви повинні пам’ятати, що всі допомагають з різних причин і що немає правильного або неправильного, якщо допомога дійсно допомагає і досягається хороший результат.

Це корисно для суспільства

Чим більше людей беруть участь у житті суспільства і роблять його кращим, тим сильнішим стає суспільство. Дії кожної людини впливають життя інших людей, незалежно від цього, усвідомлюють вони це чи ні.

Наприклад, коли ви працюєте волонтером у місцевому волонтерському центрі, ви допомагаєте молодим людям брати участь у житті суспільства та навчатись, як вносити позитивні зміни. Таким чином, ви допомагаєте їм стати згодом впевненими та незалежними дорослими.

Ви робите світ кращим

Коли ви допомагаєте іншим, світ стає кращим. Коли ви працюєте волонтером у своєму районі, це полегшує життя всім, хто потребує допомоги.

Якби кожен вносив свій внесок у полегшення життя інших, ви можете собі уявити, наскільки приємнішим було б наше життя!

Ви вносите зміни до життя інших людей

Саме ви змушуєте їх посміхатися, саме ви змушуєте їх почувати себе коханими. Ви – їхній герой, але й вони – ваші герої. Можливо, вони не зможуть вам цього сказати, але вони завжди думатимуть про вас. Ви навіть уявити собі не можете, наскільки вони цінують те, що ви для них робите, і наскільки вони вам вдячні.

Коли ви допомагаєте комусь, це не залишається непоміченим і неоціненим, навіть якщо людина не може цього показати зараз.

Це приклад для інших

Це показує людям, що ми піклуємось про потреби інших і готові зробити все можливе, щоб допомогти їм. Це також показує, що ми готові піти далі, ніж від нас очікують, що часто призводить до того, що інші люди роблять те саме.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *