На боці терористів "ДНР" воює "Шрек" з Одещини, якого заочно засуджено до 15 років ув’язнення, - ФОТО


19:30, Вчора

Надійне джерело

На боці терористів "ДНР" воює "Шрек" з Одещини, якого заочно засуджено до 15 років ув’язнення, - ФОТО

До 15 років ув’язнення засуджено мешканця Одещини, який у складі “ДНР” брав участь у бойових діях проти Збройних Сил України.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської обласної прокуратури. 

Прокурори у суді довели, що чоловік на початку 2015 року виїхав з Одещини до Донецької області, де вступив до незаконного збройного формування терористичної організації “ДНР” т. зв. “козачої національної гвардії “всевеликого війська донського” під позивним “Шрек”. У складі розвідувального підрозділу брав участь у бойових діях проти військовослужбовців Збройних Сил України на території Донецької області. Також засуджений вербував та залучав до участі в збройному конфлікті мешканців Одеської області.

Крім того, він “забезпечував правопорядок” на території населених пунктів Дебальцеве, Горлівка, Донецьк та їх околицях, переконуючи місцеве населення у легітимності злочинної діяльності самопроголошеної влади “ДНР”, законності їх дій, пропагуючи таким чином ідеологію тероризму, викликаючи страх у місцевого населення щодо розправи над ними у разі опору.

Наразі засуджений, продовжує у складі “ДНР” виконувати бойові завдання та здійснювати диверсійно-розвідувальну діяльність на території Донецької області проти підрозділів Збройних Сил України.

Початок строку відбування покарання засудженому обчислюватимуть з дати його затримання та реального виконання покарання.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 048.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *