Одеському бізнесмену Кауфману продовжили запобіжний захід

[ad_1]

Одеському бізнесмену Кауфману продовжили запобіжний захід

Суд продовжив запобіжний захід для одеського бізнесмена Бориса Кауфмана на один місяць. Він підозрюється у справі про корупцію.

Про це «Страні»  повідомив адвокат Кауфмана Ігор Фомін.

“Сьогодні відбулося судове засідання у ВАКС. Закінчилося два місяці з того часу, як суддя ВАКС Ярослав Шкодін обрав запобіжний захід Кауфману (утримання під вартою з альтернативою застави, яка і була внесена). Прокурор просив суд про продовження запобіжного заходу на два місяці. У зв’язку з тим, що строк слідства продовжено на один місяць, на той же строк і продовжив запобіжний захід слідчий суддя. Борис Кауфман залишається на волі, але з тими ж обмеженнями, що й раніше, він не може залишати Київ та Одесу без повідомлення детектива чи прокурора”, – повідомив адвокат.

Нагадаємо, суму застави було визначено судом у 129 мільйонів гривень.

Кауфман вважається близьким до мера Одеси Геннадія Труханова. За неофіційною інформацією через Кауфмана Труханов підтримував комунікації з Офісом президента.

Впливового бізнесмена Бориса Кауфмана було затримано 5 грудня 2022 року. Разом із ним затримали і його бізнес-партнера Олександра Грановського, його ВАКС заарештував із правом застави у 124 млн. гривень.

8 грудня одеський бізнесмен Кауфман вийшов під заставу 129 мільйонів гривень.

Читайте також: Хто наступний: правоохоронці грунтовно взялися за «господарів» Одеси

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 048.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *