Оренда кварири в Одесі: п'ять варіантів від 5000 до 7000 гривень на місяць


Сайт 048.ua підібрав п’ять квартир, які можна довгостроково орендувати у різних районах міста.

Ми виділили варіанти, вартість проживання в яких варіюється від 5000 до 7000 гривень на місяць.

Зазначимо, що ця добірка не є рекламою або топом, а всі квартири були знайдені випадковим чином на сайті з безкоштовними оголошеннями OLX, посилання на який пошуковик Google видає серед перших за запитом “зняти квартиру в Одесі довгостроково”.

Квартира в центрі міста

Вартість оренди: 5000 гривень на місяць

Оренда кварири в Одесі: п'ять варіантів від 5000 до 7000 гривень на місяць, фото-1

Квартира розташована на останньому поверсі двоповерхового будинку. Загальна площа дорівнює 34 квадратним метрам. Кухня займає 9 квадратів. Кімната одна. Санвузол суміжний. Стан квартири житловий. Є необхідні меблі та побутова техніка. Опалення індивідуальне газове. У цьому районі чудово розвинена інфраструктура.

«Квартира в міцному будинку. Правильне планування. Квартира з газовим котлом та колонкою. Тільки після ремонту. Простора спальня та затишна кухня. Закритий двір. «Привоз», море, парк, супермаркети в кроковій доступності», – описує житло автор оголошення.

Квартира на Черьомушках

Вартість оренди: 5500 гривень на місяць

Оренда кварири в Одесі: п'ять варіантів від 5000 до 7000 гривень на місяць, фото-2

Квартира розташована на останньому поверсі п’ятиповерхового будинку. Загальна площа 48 квадратних метрів. Площа кухні 7 кв. Є балкон. Санвузол суміжний. Ремонт старий, але стан житловий. Є необхідні меблі та побутова техніка. Дві кімнати. У районі, де знаходиться житло, добре розвинена інфраструктура.

Автор оголошення окремо зазначає, що можна орендувати з дитиною від 12 років, але категорично проти домашніх тварин.

Квартира на Небесної сотні

Вартість оренди: 6000 гривень на місяць

Оренда кварири в Одесі: п'ять варіантів від 5000 до 7000 гривень на місяць, фото-3

Квартира розташована на шостому поверсі шістнадцятиповерхового будинку. Загальна площа 50 квадратних метрів. Площа кухні 8 кв. Санвузол роздільний. Є балкон. Централізоване опалення. Квартира у чудову стані з нормальним ремонтом. Є необхідна побутова техніка та меблі. Дві кімнати. У районі, де знаходиться житло, чудово розвинена інфраструктура. Можна з домашніми тваринами до 10 кілограмів.

Квартира біля «Привозу»

Вартість оренди: 6000 гривень на місяць

Оренда кварири в Одесі: п'ять варіантів від 5000 до 7000 гривень на місяць, фото-4

Квартира розташована на дванадцятому поверсі чотирнадцятиповерхового будинку. Загальна площа 50 квадратних метрів. Кухня займає 20 кв. Одна кімната. Санвузол суміжний. Є два балкони. В будинку є власна котельня. Стан дуже хороший. Є всі необхідні меблі та побутова техніка. У цьому районі чудово розвинена інфраструктура.

Квартира в ЖК «Club Marine 2»

Вартість оренди: 7000 гривень на місяць

Оренда кварири в Одесі: п'ять варіантів від 5000 до 7000 гривень на місяць, фото-5

Квартира розташована на шостому поверсі семиповерхового будинку. Загальна площа 39 квадратних метрів. Кухня займає 12 кв. Санвузол суміжний. Опалення газове. У цьому районі не дуже добре розвинена інфраструктура.

Власник не проти квартирантів з дітьми та маленькими домашніми тваринами.

Источник: 048.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *