У пункті пропуску на Одещині виявили незадекларовані ліки вартістю 317 тисяч гривень - ФОТО


У пункті пропуску на Одещині виявили незадекларовані ліки вартістю 317 тисяч гривень  - ФОТО

Одеські митники вилучили незадекларовані лікарські засоби на третину мільйона гривень.

Про це повідомили у пресслужбі Одеської митниці.

Громадянин України повертався додому автомобілем через пункт пропуску «Орлівка». Для проходження митного контролю чоловік обрав «зелений» коридор, заявляючи діями про відсутність будь-яких предметів та товарів, переміщення яких заборонено, обмежено або потребує декларування.

Проте під час проведення спільного з прикордонниками митного огляду транспортного засобу з’ясувалося, що у шухляді з функцією охолодження, розміщеній в салоні автомобіля між кріслами водія та пасажира, знаходиться по 20 упаковок лікарських засобів з маркуванням «PENTASA» та «OPDIVO». Будь-яких товаросупровідних документів на фармакологічну продукцію у нього не виявилося.

Законодаством передбачено, що громадяни можуть ввозити на митну територію України без оподаткування лише до 5 п’яти упаковок кожного найменування на одну особу.

Одеськими митниками за фактом недекларування товарів складено протокол про порушення митних правил за ознаками частини 2 статті 471 Митного кодексу України. Лікарські засоби вартістю 317 тис грн вилучено. Справу буде скеровано до суду.

У пункті пропуску на Одещині виявили незадекларовані ліки вартістю 317 тисяч гривень  - ФОТО, фото-1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Источник: 048.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *