Важко не тільки Одещині: в ООВА розповіли про складну ситуацію з електропостачанням

[ad_1]

17:51, Вчора

Надійне джерело

Важко не тільки Одещині: в ООВА розповіли про складну ситуацію з електропостачанням

В Одеській ОВА відповіли на одне з найчастіших питань про те, чому ситуація зі світлом в інших регіонах України відрізняється від ситуації на Одещині.

Відповідь у відеозверненні дав директор департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності Одеської ОВА Антон Шалигайло.

Сьогодні, 28 січня, Шалигайло опублікував звернення з роз’ясненнями щодо поточної ситуації з енергопостачанням в Одеській області і наголосив, що в інших областях не краще.

«Думка про те, що в інших областях ситуація набагато краща є хибною. На жаль, ворожі обстріли заподіяли значну шкоду загальній енергосистемі, а наслідки від неї зараз відчуває кожен громадянин України. Саме ворожі обстріли та військова агресія Росі є першопричиною всіх негараздів, які ми переживаємо», — зазначив він.

Шалигайло пояснив, що на електропостачання регіону впливає пошкодження енергооб’єктів в інших областях, адже зменшується генерація електроенергії і ліміти постачання. Найскладнішою, за словами чиновника, є ситуація зі світлом в Одеському районі та місті Одеса, а найкращою — у північному та південному районах області.

Окремо Шалигайло підкреслив, що Одещига страждає більше за все, коли під ракетні удари підпадає енергообладнання нашої області.

«Тоді виникають інші проблеми, але вже технічного характеру, які ускладнюють фізичну передачу та розподіл енергії по регіону. Саме це відбулося після нещодавньої атаки агресора по Одещині, яка завдала дуже серйозних руйнувань», — зазначив він.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

[ad_2]

Источник: 048.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *